ریدایرکت 301

آموزش کار با نمایندگی هاست

نصب تصویری وردپرس

نصب CSF

صفحه سفید در وردپرس

غیرفعال کردن افزونه

سئو

آپدیت لایسنس

ریدایرکت به https

انتقال هاست به هاست

امنیت در وردپرس

SSL رایگان

نصب سی پنل

نصب دایرکت ادمین

فشرده کردن عناصر سایت

جلوگیری از کش

تغییر آی پی

استخراج SSH public key

شرکت ریسلو ایران را تحریم کرد

۲۷ تیر ۱۳۹۶ | 0 نظر | لینک کوتاه | دامین

سابق بر این هاستینگ های ایرانی با رجیسترار هندی ریسلرکلاب کار می کردند . وقتی که در سال ۲۰۱۳ میلادی ریسلرکلاب ملیت خود را از یک شرکت هندی به شرکت امریکایی تغییر داد تا بتواند حضور بیشتری در بازار های ایالات متحده داشته باشد ، شرکت رجیسترار ریسلرکلاب مطابق با تحریم های مالی وزارت اقتصاد و دارایی ایالات متحده که شرکت های با ملیت امریکایی را از معامله با ایران و شهروندان ایرانی منع می کند ، در October 2013 این شرکت ( از حق نگذریم با احترام فراوان و پوزش های بسیار ) کلیه مشتریان ایرانی خود را به شرکت ریسلو منتقل کرد . ریسلو یک برند از زیرمجموعه شرکت Realtime Register بوده که اتفاقا ریسلرکلاب نیز جزو زیرمجموعه های این شرکت است .
به معنی بهتر ریسلرکلاب با ایجاد یک شرکت دیگر فقط برای ایرانیان با حفظ درآمد خود از ثبت دامنه کاربران ایرانی ، به بازار های امریکا نیز ورود پیدا کرد.
پس از این رخداد با توجه به مشکلاتی که پنل دامنه ریسلو داشت و آزمون خطاهایی که روی کاربران ایرانی رخ داد طی این ۴ سال این پنل بهبود نسبی یافت. همچنین با توجه به اولویت قیمت مناسب تر برای ایرانیان ( به علت افول ارزش ریال طی سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ ) و نداشتن مشکل با ایرانی ها این پنل مورد استفاده بیشتر قرار گرفت.
از تاریخ ۱۸/۷/۲۰۱۷ شرکت ریسلو بنا به شنیده ها به علت تهدید به انسداد حساب ها از Robobank هند اقدام به تحریم مشتریان ایرانیش کرد ، که از ۱۸ جولای امکان ثبت جدید دامنه نخواهد بود و از تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۱۷ امکان تمدید دامنه ها نخواهد بود.

این محدودیت تنها برای ۵ کشور از جمله ایران بوجود آمده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

مرا آگاه کن
avatar
wpDiscuz
خرید بیت کوین فروش بیت کوین خرید اتریوم فروش اتریوم